Til forsiden
Printvenlig side
Find vej
Links
Sitemap
Få teksten læst op
Til forsiden
Film om Solgaven


Solgavens brochure


Dagcenterpjece


Aflastningsbolig


Aktivitetstilbud


Kontakt os

Forstander
Jeanne Brandt Larsen                         
E-mail: Jeanne.Brandt.Larsen@regionh.dk
Tlf: 44 95 44 99


Leder af pleje-omsorg
Vacant
E-mail:
Tlf. 44 34 83 09


Leder af dagcenter samt trænings- og aktivitetscenter
Aase Bonde Pedersen
E-mail: Aase.Bonde.Pedersen@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 83


Leder af køkken-rengøring
Anette Hansen
E-mail: Anette.Hansen.09@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 44


Kvalitets- og udviklingssygeplejerske
Nina Rolin
E-mail: Nina.Rolin@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 08


Planlægger
Anette illum
E-mail: Anette.Illum.01@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 71


Træningscenter
E-mail: Solgaven@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99


Høreomsorg
Diana Thejsen
E-mail: Diana.V.Thejsen@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 40


Mobilityinstruktør
Tina Gundestrup
E-mail: Tina.Gundestrup@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 55


Mobilityinstruktør
Anne Alrø Jørgensen
E-mail: Anne.Alroe.Joergensen@regionh.dk
Tlf. 44 34 83 56


Pedel
Michael Johannesen
E-mail: Michael.Johannesen@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99


Pedel
Johny Sønder
E-mail: Johny.Soender@regionh.dk
Tlf. 44 95 44 99


Administrationskontoret

Lise Mogensen (budget/regnskab)
E-mail: Lise.Mogensen.01@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 02


Tina Bak (løn/personale/hjemmeside)    
E-mail: Tina.Bak.Lauersen@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 01
 

Karen Høj (beboeropgaver)
E-mail: Karen.Hoej@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 04


Webmaster
Tina Bak
E-mail: Tina.Bak.Lauersen@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 01

Krista Hyldmar
E-mail: Krista.Hyldmar@regionh.dk
Tlf: 44 34 83 12
 

Sidst ændret: 18-10-2017
Solgaven har driftsoverenskomst
med Den Sociale Virksomhed


Solgaven
Skovbakken 126, 3520 Farum
Tlf.: 44 95 44 99, Fax: 44 99 19 74
solgaven@regionh.dk